Пошук

Вхід на сайт

Календар

«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Підсумки атестації педагогічних працівників

 

Атестація педагогічних працівників коледжу проводиться на засадах визначених Законами України «Про освіту» та «Про фахову передвищу освіту»таття 24 «Атестація, підвищення кваліфікації та сертифікація педагогічних і науково-педагогічних працівників»).

Атестація це система заходів, спрямованих на всебічне та комплексне оцінювання професійної діяльності педагогічних працівників. Обов’язковою умовою є щорічне підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти. Загальна кількість академічних годин для підвищення кваліфікації педагогічного  працівника закладу фахової передвищої освіти упродовж п’яти років не може бути меншою за 120 годин, з яких певна кількість годин обов’язково має бути спрямована на вдосконалення знань, вмінь і практичних навичок у роботі зі студентами з особливими освітніми потребами та дорослими студентами.

16 березня на засіданні атестаційної комісії І рівня Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради було проатестовано 11 педагогічних працівників на відповідність займаній посаді. За результатами атестації Бобковій Олені  Іванівні, Мишковській Оксані Іванівні присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії»;  Козак Ользі Андріївні, Меркуловій Юлії Вікторівні – присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії». За результатами атестації Манучарян Анжеліка Геворківна  відповідає посаді за 12 тарифним розрядом. Відповідно до плану-графіка самоосвітньої діяльності усі педагогічні працівники на момент атестації мають необхідну кількість годин підвищення кваліфікації.

25 березня на засіданні атестаційної комісії ІІІ рівня Департаменту освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації на відповідність раніше присвоєних кваліфікаційних категорій та педагогічних звань проатестовано: Веренич Ларису Валентинівну (вища категорія), Зозулю Ольгу Василівну (педагогічне звання «викладач-методист»), Івахненка Вячеслава Олександровича (вища категорія, старший викладач), Колесник Людмилу Дмитрівну (вища категорія, викладач-методист), Максим Олену Валеріївну (вища категорія). Присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» Слабинській Світлані Анатоліївні.

Вітаємо усіх педагогічних працівників з успішним завершенням атестації.
12.05.2021 в 20:28
44
Додати hdpa_koledgj
Оценок нет
Додавати комментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
Регистрация | Вход

Офіційний сайт Красноградського педагогічного фахового коледжу КЗ "ХГПА" ХОР. Тех.підтримка Абасалієва О..

Разроблено в Divine Draft