Музей коледжу

Пошук

Вхід на сайт

Календар

«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Музей Красноградського педагогічного фахового коледжу Комунального закладу 

"Харківська гуманітарно-педагогічна академія"

Харківської обласної ради

У Красноградському педагогічному фаховому коледжі Комунального закладу "Харківська гуманітарно-педагогічна академія" Харківської обласної ради  діє музей, експозиція якого розповідає про розвиток навчального закладу з моменту його відкриття і до сьогоднішніх днів. Перша сторінка має назву "Роки летять, а пам'ять залишається". На стендах можна знайти інформацію про усі етапи розвитку коледжу: 1909р. - трирічні педагогічні курси, 1915р. - учительська семінарія, 1920р. - трирічні вищі педагогічні курси, 1924р. - педагогічний технікум, 1939р. -учительський інститут, 1943р.- педагогічна школа, 1944р. - педагогічне училище. Представлено зразки свідоцтв, атестатів різних років про закінчення навчального закладу (оригінали), педагогічні, природничі, літературні рукописні журнали, подаровані музею випускниками різних років.

Багато видатних людей вийшли зі стін навчального закладу. Інформація про письменників, заслужених учителів, діячів науки представлена на стендах та у спогадах. Фотографії різних років розповідають, яким насиченим було життя слухачів: це і екскурсії до інших міст, і участь у різноманітних гуртках, і спортивні змагання.

Коли почалася Друга Світова війна, більшість викладачів та учнів пішли на фронт. Про це говорить стенд "Випускники училища - учасники Другої Світової війни".

Другий період у житті педагогічного коледжу розпочинається у 1983 році. Про друге народження, сучасне життя розповідає сторінка під назвою "Людина дивиться в майбутнє своїм минулим". Інформація про відкриття педагогічного училища, його навчально-матеріальну базу, перших викладачів розміщена на одному із стендів музею.  Випускники коледжу знаходять своє місце у житті, досягають вершин. Інформація про них зібрана у розділі "Наша гордість - наші випускники".

На сьогодні навчальний заклад живе цікавим, насиченим життям, про що можна дізнатися з третьої сторінки експозиції: "Історія і сучасність". Стенд під назвою "Сьогодення - це росток минулого" представляє сучасне життя Красноградського педагогічного фахового коледжу: інформація  про комунальний заклад "Харківська гуманітарно - педагогічна академія" Харківської обласної ради, напрямки діяльності коледжу.

 

 

 

 

Офіційний сайт Красноградського педагогічного фахового коледжу КЗ "ХГПА" ХОР. Тех.підтримка Абасалієва О..

Разроблено в Divine Draft