Виховна робота

Пошук

Вхід на сайт

Календар

«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Багато років коледж працює у тісному контакті з Красноградським районним Центром у справах сім'ї, дітей та молоді Красноградської райдержадміністрації, а разом з ним - із Молодіжним центром міста, Районним центром позашкільної освіти, Красноградським центром зайнятості. Широка і багатопланова співпраця включає питання профорієнтації, залучення студентів  коледжу до участі в різноманітній громадській і виховній роботі серед молоді району, а саме :

- акції "Допоможемо дітям", "Від серця до серця", "Світ без насильства", "Запалимо свічку пам'яті", "Знати, щоб жити!", які проведені на базі коледжу;

- конкурси інтелектуальних ігор "Що? Де? Коли?", шоу-конкурси "Майданс", "Чарівниця Красноградщини", "Великоднє диво";

- районні конкурси молодих письменників "Молода Слобожанщина", юних виконавців "Осінні мелодії", "Весняні дзвіночки";

- диспути:"Професійна кар'єра молоді", "Освіта протягом життя";

- зустрічі молоді Красноградщини з воїнами - інтернаціоналістами, з ліквідаторами аварії на ЧАЕС, з ветеранами Великої Вітчизняної війни  

-  "Спадкоємці великої Перемоги", до дня визволення Краснограда та ін.;

- спільні вечори відпочинку на базі Молодіжного центру міста до Дня міста, Дня студента, новорічних свят, Дня закоханих, весняних свят;

- залучення студентів до проведення літньої оздоровчої роботи в таборах різного типу не тільки в Харківській, але й Одеській та Херсонській областях;

- гуманітарна допомога багатодітним та малозабезпеченим сім'ям.

         

 

         Студенти коледжу є постійними учасниками та переможцями районної спартакіади серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації м.Краснограда. Традиційним є проведення у вересні Дня фізичної культури та спорту, який включає різноманітні спортивні конкурси, змагання з шахів, футболу, естафети "Веселі старти", перетягування каната та інші силові вправи.  З метою стимулювання та заохочення старанного відношення до навчання, зразкової поведінки студентів, активізації їх участі в громадському житті, в коледжі проводиться конкурс "Краща група коледжу", в гуртожитку "Краща кімната гуртожитку". За успіхи у навчанні, зразкову поведінку, активну участь у громадському житті коледжу студенти отримують моральні та матеріальні винагороди, право сфотографуватися біля Прапора коледжу.

          У коледжі розроблена і діє чітка система виховної роботи, що реалізується через Педагогічну раду, Навчально-методичну раду, через відділення, циклові комісії, профспілковий комітет співробітників та студентів, академічні групи і органи студентського самоврядування - студентську раду. Їх діяльність спрямована на виховання високоосвічених спеціалістів з високою загальною, політичною, моральною, правовою, художньо-естетичною, фізичною, екологічною, професійною, соціально-психологічною культурою.

Виховна робота чітко планується.

Пріоритетними напрямками  є:

- громадянсько-патріотичне виховання;

- морально-правове виховання;

- професійне і трудове виховання;

- морально-етичне виховання;

- художньо-естетичне виховання;

- фізичне виховання;

- екологічне виховання;

- сімейно-родинне виховання;

- діяльність органів студентського самоврядування.

Відповідно до вищеназваних напрямків планується виховна робота на відділеннях, в академічних групах, у студентському гуртожитку.         

   

 
     

На розвиток моральних якостей, почуття відповідальності, поваги до старших, а також творчих, організаторських здібностей, талантів студентів спрямовані  тематично-концертні програми до Дня працівників освіти,  Нового року, урочисте свято до 8 Березня, захід "Пам'ятаємо, шануємо, славимо" до Дня Перемоги.

Змістовна виховна робота проводиться у більшості академічних груп. Згідно з  річним планом  виховної роботи коледжу  проводяться виховні заходи в групах. Форми роботи включають бесіди, диспути, "круглі столи", лекції, педагогічні, літературні читання, конференції, конкурси, змагання, розваги до свят, виставки, вечорниці, зустрічі,  відвідування музеїв, екскурсії. 

Особливо цікавими та незабутніми для студентів та викладачів є зустрічі та екскурсії, організовані працівниками музею міста та екскурсії до міст Харкова, Полтави, Дніпропетровська, Києва, Умані, Слов'яногірська, Львова, Луцька, Чернігова та інших пам'яток історії та архітектури.

 

Спортивно-оздоровча робота в навчальному закладі здійснюється відповідно до річного плану, який включає як внутрішньоколеджні заходи, спортивні свята, розваги і змагання, так і районні.

З метою пропаганди здорового способу життя серед студентства підтримуються постійні зв'язки з правоохоронними органами, охорони здоров'я в рамках проведення зустрічей, диспутів, індивідуальних бесід, тощо.

Міцні зв'язки установлені з Красноградським центром соціально-психологічної реабілітації. Студенти коледжу з метою допомоги працівникам на базі центру проходять різні види педагогічної практики, а студентський загін волонтерів "Прометей" надає шефську допомогу у вигляді оформлення дидактичного матеріалу і наочності, подарунків, збору іграшок і одягу для дітей, проведення для них інсценованих казок, ранків, тощо.
Пріоритетним у виховному процесі навчального закладу визначено національно-патріотичне виховання. Основною метою зазначеного напрямку є формування у майбутніх спеціалістів почуття любові до Батьківщини, її історії, культури, рідної мови, традицій, обрядів і звичаїв, формування патріотичних переконань та поведінки щодо морально-психологічної готовності розбудовувати й захищати Батьківщину, своїми діями сприяти її зміцненню й процвітанню, зростанню авторитету на міжнародній арені. Сучасний педагог, окрім фахових знань, умінь і навичок, має володіти світоглядними орієнтирами та духовними цінностями, тому що саме через учителя, вихователя дитина пізнає світ, учиться любити, критично відноситися до себе.

Завдання національно-патріотичного виховання майбутніх педагогів реалізовувалося в освітньому процесі на лекціях, семінарських та практичних заняттях, виховних годинах, позааудиторній роботі. Хорошою традицією стало проведення Дня знань, посвячення в студенти та перша лекція мужності і милосердя, спрямована на формування почуття особистої та національної гідності. Фундаментом формування у студентів сучасної національної ідентичності на кращих прикладах мужності і звитяги, виявлених нинішніми захисниками Батьківщини, на героїці сучасної боротьби за незалежність і цілісність держави є Єдиний Урок Мужності до відзначення річниці Перемоги над нацизмом, присвячений героям-визволителям України в роки Другої світової війни, героям Небесної Сотні, героям АТО «Тих днів не змовкне слава», фестиваль патріотичної пісні та поезії «Через роки, через відстані…».

Сприяють вихованню почуття патріотизму, любові до рідної мови заходи, що стали традиційними: конкурс ораторського мистецтва «Живе у пам’яті нащадків Тарасове слово», літературно-музична композиція «Уклін тобі, Тарасе», літературно-музична композиція «Рідна мова – чиста, як сльоза», парад вишиванок «Вишиванка – твій генетичний код», заходи до Дня рідної мови на базі Красноградського молодіжного хабу «Redhub».

Керівники груп протягом року проводять у групах тематичні виховні години, бесіди, години спілкування, присвячені державній символіці, вшануванню пам’яті видатних українських політичних діячів, письменників, діячів культури: «Їх подвиги в пам’яті вічні», «Герої нашого часу», «Скажи своє слово про Україну», «Україна – територія гідності і свободи», «Я – громадянин України». Проведено тематичні виховні години до Дня Європи: «Європейський союз – новий старт для України», «Європа та європейська інтеграція – шляхи дружби та співпраці», конкурсну виховну годину «Європа – наш спільний дім».

Коледж плідно співпрацює з Красноградським краєзнавчим музеєм імені П. Мартиновича. Студенти відвідують тематичні лекції, зустрічаються з учасниками бойових дій на Сході України, представниками волонтерських організацій, ветеранами минулих воєн, членами сімей Героїв Небесної Сотні, відомими художниками, майстринями. Студенти коледжу стали учасниками «круглих» столів, організованих Комунальним закладом «Красноградський молодіжний центр»: «Причини та наслідки трагедії під Крутами», «Розвиток ідеї Соборності: шляхи до незалежності».

Загальноколеджний захід «Уклін тобі, Тарасе»

Молодіжний квест «Молодь за мирне небо»

Конкурс стартап-проектів «Спробуй і ти»

 

Офіційний сайт Красноградського педагогічного фахового коледжу КЗ "ХГПА" ХОР. Тех.підтримка Абасалієва О..

Разроблено в Divine Draft