Циклові комісії

Пошук

Вхід на сайт

Календар

«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 

Зміст роботи циклових комісій

1. Забезпечення виконання навчальних планів і програм. Вивчення інструктивних матеріалів, методичних рекомендацій щодо змісту і методів освітнього процесу.

2. Розгляд та обговорення планів роботи циклової комісії, робочих навчальних програм з дисциплін, індивідуальних планів викладачів, планів роботи навчальних кабінетів, творчих груп, предметних та наукових гуртків.

3. Поповнення та корекція комплексів навчально-методичного забезпечення відповідно до освітньо-професійних  програм зі спеціальностей.

4. Розробка та впровадження в навчальний процес заходів, спрямованих на забезпечення якісної підготовки фахівців і чіткої організації освітнього процесу.

5. Підвищення освітньо-наукового та професійного рівня педагогів: організація виступів на засіданнях циклових комісій, взаємовідвідування занять, обмін досвідом, проведення спільних засідань циклових комісій, спільних заходів – предметно-методичних тижнів, засідань «круглих» столів, семінарів, вечорів тощо.

6. Співпраця з провідними викладачами кафедр Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради з актуальних проблем освіти та нових методологічних підходів у викладанні дисциплін.

7. Удосконалення практичної підготовки здобувачів освіти, вивчення, узагальнення та поширення досвіду роботи викладачів, надання допомоги новопризначеним викладачам в оволодінні педагогічною майстерністю.

8. Керівництво науково-дослідницькою роботою студентів. Організація самостійної та індивідуальної роботи студентів.

9. Проведення методичного тижня циклової комісії, семінарів-практикумів, науково-практичних конференцій, олімпіад, вікторин, конкурсів, виставок творчих робіт студентів.

10. Ведення сайту (блогу) циклової комісії. Висвітлення матеріалів з досвіду роботи викладачів.

11. Організація індивідуальної роботи з обдарованими студентами.

12. Активізація видавничої діяльності.

 

 Циклова комісія викладачів психолого-педагогічних, природничих дисциплін та окремих методик

 

Голова циклової комісії - Гайдук Катерина Віталіївна - кандидат наук, викладач біології, хімії, екології, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист http://Biologyfromgayduk.blogspot.com

Склад циклової комісії:

Абасалієва О.М. - кандидат психологічних наук, викладач психології, спеціаліст вищої категорії https://from-raccoon.ucoz.net/

Гажа Л.В. - викладач основ педагогічної майстерності, спеціаліст першої категорії http://ludmilavladimirovna.blogspot.com 

Гніда О.В. – викладач біології, екології, валеології, спеціаліст першої категорії http://bioecology18.blogspot.com

Монастирська О. В. - викладач методики виховної роботи, спеціаліст вищої категорії,старший викладач, магістр управлінської діяльності  https://sites.google.com/view/fahovi-shodynky/

Козак О.А. - викладач педагогіки, спеціаліст другої категорії http://pedagogicsfromolgakozak.blogspot.com

Пасічник С. О. - викладач окремих методик спеціальності «Дошкільна освіта», спеціаліст вищої категорії, магістр http://blogbysvetlana.blogspot.com

Пашигар М. С. - викладач психології, спеціаліст першої категорії, навчається в аспірантурі

Скорнякова В.М. - викладач психології, спеціаліст вищої категорії, викладач методист

Ткаченко Л.М. - викладач дошкільної педагогіки, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, магістр, Відмінник освіти України, переможець конкурсу "Наставник групи 2019, 2020" http://tkachenkolm.blogspot.com

Викладачі циклової комісії працюють над проблемою: "Формування педагогічної компетентності у майбутніх фахівців"

План стажування підвищення кваліфікації на 2021 рік  /_tbkp/gajduk_k.v.rar

 

Циклова комісія викладачів трудового навчання та технологій, дисциплін естетичного спрямування

 

Голова циклової комісії - Зозуля Ольга Василівна, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, переможець конкурсу "Викладач коледжу - 2011" http://olgazozulia.blogspot.com

Склад циклової комісії:

Мудрик П. М. - викладач музики, спеціаліст вищої категорії, старший викладач http://mudryk27.blogspot.com

Погоріла В. І. - викладач образотворчого мистецтва, спеціаліст вищої категорії https://pogorila1.blogspot.com

Слабинська С.А. - викладач методики навчання технологій, спеціаліст вищої категорії, магістр управлінської діяльноті  http://svetik1515151515.blogspot.com

Шелева І.М. - викладач дисциплін професійно-практичної підготовки, спеціаліст вищої категорії, магістр.  http://profesijna-ta-praktichna-pidgotovka9.webnode.com.ua

 

Викладачі циклової комісії працюють над проблемою: «Формування професійної культури майбутніх вчителів на основі активізації їхньої композиційної діяльності».

План стажування підвищення кваліфікації на 2021 рік  /_tbkp/zozulja_o.v.rar

 

 

Циклова комісія викладачів фізичного виховання, предмета «Захист України»
 
 
Голова циклової комісії - Івахненко Вячеслав Олександрович, викладач фізичного виховання, спеціаліст вищої категорії, старший викладач, магістр https://viacheslavivakhnenko.blogspot.com
Склад циклової комісії:
Богатирьова Л.В. - викладач фізичного виховання, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист http://bogatirova.blogspot.com
Бондаренко А.В. - викладач фізичного виховання, спеціаліст вищої категорії, старший викладач https://bondarenkoalla273.blogspot.com/
Риндін В.М. - викладач предмета "Захист України", спеціаліст вищої категорії,старший викладач http://dustanciyna.blogspot.com
Васютяк О.В. - викладач фізичного виховання, спеціаліст другої категорії http://sport-fizorg.blogspot.com

Лук`янченко С.П. - викладач фізичного виховання, спеціаліст вищої категорії http://slukancenko.blogspot.com

Викладачі циклової комісії працюють над проблемою: «Формування здорового способу життя як засобу здоров'язберігаючої компетентності студентів»

План стажування підвищення кваліфікації на 2021 рік /_tbkp/ivakhnenko_v.o.rar
 
 

Циклова комісія викладачів фізико-математичних дисциплін та інформатики

 

 

 

Голова циклової комісії - Колесник Людмила Дмитрівна, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист,магістр, Відмінник освіти України,http://ludmilakolesnik.blogspot.com

Склад циклової комісії:

Бойчук М. В.- викладач інформатики, спеціаліст вищої категорії,  викладач-методист, переможець конкурсу "Викладач коледжу - 2012" http://marinabosenko.blogspot.com

Весельська Т. В. - викладач інформатики, спеціаліст першої категорії http://veselska.blogspot.com

Палагута В.І.- викладач фізики з астрономією, спеціаліст першої категорії https://vpalaguta.blogspot.com/

Пасічник Н. І. - викладач математики, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, Відмінник освіти України http://nadiapasichnik467.blogspot.com

Рещікова Ю. М. - викладач математики, спеціаліст другої категорії 

Циклова комісія працює над проблемою: «Шляхи формування у майбутніх фахівців взаємопов’язаних ключових компетентностей».

План стажування підвищення кваліфікації на 2021 рік /_tbkp/kolesnik_l.d.rar

 

Циклова комісія викладачів філологічних та соціально-економічних дисциплін

 

Голова циклової комісії - Гніда Г.М - викладач української, німецької мов та української літератури, спеціаліст першої  категорії, переможець конкурсу " Кращий викладач 2020, 2021",  http://literaturagnida.blogspot.com

Склад циклової комісії:

Веренич Л. В. - викладач української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії,  викладач - методист, магістр управлінської діяльності, переможець конкурсу "Керівник групи 2017" http://verenichlara.blogspot.com

Воскобійник Т.О. - викладач історії України та філософії, спеціаліст другої категорії http://bpavo.blogspot.com

Довгопол В.В. - викладач англійської мови, спеціаліст першої категорії, переможець конкурсів "Керівник групи 2016", "Кращий викладач 2019" http://dovhopolvv.blogspot.com

Дем'яник Ю. В. - викладач історії, спеціаліст вищої категорії, старший викладач, магістр http://kaleidoscopeclio.blogspot.com

Дуль О. В. - викладач англійської мови, спеціаліст другої категорії

Жданюк О. С. - викладач англійської мови, спеціаліст другої категорії

Котелевська Л. Д. - викладач української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії,  викладач-методист, магістр http://lubovkotelevska.blogspot.com

Слабінська Л. Д. - викладач дитячої літератури, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, магістр управлінської діяльності, Відмінник освіти України, нагороджена нагрудним знаком "Софія Русова" https://lubovslabinska.blogspot.com

Тракун М.М. - викладач німецької мови та зарубіжної літератури, спеціаліст вищої категорії http://marinatrakun2.blogspot.com

Викладачі циклової комісії працюють над проблемою: «Спрямування навчального процесу на формування професійної компетентності, особистісного самовдосконалення майбутнього педагога в умовах здійснення компетентнісно орієнтованого підходу до навчання»

 

План стажування підвищення кваліфікації на 2021 рік /_tbkp/gnida_g-m.rar

 
Циклова комісія наставників груп
 

Голова циклової комісії - Тракун Марина Миколаївна – наставник групи ІV курсу спеціальності "Початкова освіта", спеціаліст вищої категорії

Склад циклової комісії:

Гніда Г.М. - наставник групи ІІI курсу спеціальності "Початкова освіта", спеціаліст першої категорії 

Погоріла В.І. - наставник групи І курсу спеціальності "Початкова освіта", спеціаліст вищої категорії

Колесник Л.Д.- наставник групи ІІ курсу спеціальності "Початкова освіта", спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Гніда О.В. - наставник групи І курсу спеціальності "Дошкільна освіта", спеціаліст першої категорії

Довгопол В.В. – наставник групи ІІ курсу спеціальності "Дошкільна освіта", спеціаліст першої категорії 

Козак О.А.- наставник групи ІІ курсу спеціальності "Фізична культура", спеціаліст  другої категорії

Лук'янченко С.П. - наставник групи ІІІ курсу спеціальності "Фізична культура", спеціаліст вищої категорії

Воскобійник Т.О. - наставник групи ІV курсу спеціальності "Фізична культура", спеціаліст другої категорії

Гайдук К. В. - наставник групи І курсу спеціальності "Фізична культура", кандидат наук,спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Шелева І.М. - наставник групи ІІ курсу спеціальності "Трудове навчання та технології", спеціаліст  вищої категорії

Весельсьска Т.В. - наставник групи ІІІ курсу спеціальності "Трудове навчання та технології", спеціаліст першої категорії

Гажа Л.В. - наставник групи ІV курсу спеціальності "Трудове навчання та технології», спеціаліст першої категорії

Бойчук  М.В. - наставник групи І курсу спеціальності "Трудове навчання та технології", спеціаліст вищої категорії, викладач-методист 

Викладачі циклової комісії працюють над проблемою:«Формування ключових компетентностей у процесі організації виховної роботи коледжу»

Офіційний сайт Красноградського педагогічного фахового коледжу КЗ "ХГПА" ХОР. Тех.підтримка Абасалієва О..

Разроблено в Divine Draft