Дошкільна освіта

Пошук

Вхід на сайт

Календар

«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Спеціальність 012 Дошкільна освіта

Кваліфікація: вихователь дітей дошкільного віку.

Додаткова спеціалізація:

- сімейний вихователь;

- користувач комп'ютерною технікою

Термін навчання: 1 рік 9 місяців на базі повної загальної середньої освіти.

На спеціальності здійснюється підготовка вихователів, які стоять біля джерел формування особистості людини. Дошкільне дитинство - перший період психічного розвитку дитини і тому найвідповідальніший. У цей час закладаються основи всіх психічних властивостей і якостей особистості, пізнавальних процесів і видів діяльності. Саме в цьому віці педагог знаходиться з дитиною у близьких стосунках. Тому здобувати спеціальність "Дошкільна освіта" - справа гідна й відповідальна, бо в руках вихователів - майбутнє нашої держави.

За час навчання студенти вивчають цикл дисциплін професійно-практичної підготовки, які готують їх до багатогранної, змістовної професійної діяльності, а саме: психологію, педагогіку, різноманітні методики навчання та виховання дітей дошкільного віку. Багато уваги приділяється формуванню практичних умінь, навичок з малювання, ліплення, співу, хореографії, умінню шанувати рідну мову, виразно читати.

Професійних умінь студенти набувають під час проходження різних видів практики в кращих дошкільних установах міста Краснограда, виїжджають для проходження літньої та переддипломної практики за місцем проживання. Введення у навчальний план спеціальності нових видів педагогічної практики націлюють на більш якісну практичну професійну підготовку майбутніх вихователів.

Педагогічна практика з додаткової кваліфікації спрямована на вироблення у студентів практичних умінь і навичок щодо індивідуальної роботи з дітьми дошкільного віку та здійснення пропаганди педагогічних знань серед батьків.
Випускники коледжу зарекомендували себе як високоосвічені спеціалісти - майстри своєї справи. Багато з них є призерами і лауреатами районних та обласних конкурсів "Вихователь року". Значна частина випускників продовжує навчання у ВНЗ III-IV рівнів акредитації.
 

Офіційний сайт Красноградського педагогічного фахового коледжу КЗ "ХГПА" ХОР. Тех.підтримка Абасалієва О..

Разроблено в Divine Draft