Красноградський коледж КЗ "ХГПА" ХОР

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Січень » 20 » Підсумки виставки-конкурсу
13:50
Підсумки виставки-конкурсу

      Експертна комісія підвела підсумки виставки-конкурсу методичних матеріалів «Панорама методичних знахідок».  На виставку-конкурс було представлено всього 60 робіт, із них: 46 методичних розробок, 9 методичних рекомендацій, 1 збірник вправ, 1 методичний посібник, 1 робочий зошит, 2 методичних вказівок. Загальна кількість робіт та їх зміст свідчать про постійний пошук та модернізацію науково-методичної роботи викладачів, зростання творчого професійного потенціалу педагогів, активне використання в практичній діяльності досягнень науки, перспективного педагогічного досвіду, інноваційних технологій навчання та виховання, що заслуговує на позитивну оцінку.

      Відповідно до висновків експертів визачено переможців та нагороджено Дипломом І ступеня: Рябоконя С.І. за методичний посібник «Психолого-педагогічна діагностика якості освіти у педагогічному ВНЗ»; Слабінську Л.Д. за розробку  «Рабочая тетрадь по современному русскому языку с практикумом»; Пасічник С.О. за методичні рекомендації «Переддипломна практика в дошкільних навчальних закладах».

Нагороджено Дипломом ІІ ступеня:

Бобкову О.І. за методичну розробку «Роль методичної роботи у формуванні професійної компетентності педагогів»; Веренич Л.В. за методичну розробку «Формування громадянсько-патріотичних цінностей майбутніх фахівців»; Кіяшко Л.І. за методичну розробку «Загальні питання методики»; Монастирську О.В. за методичну розробку «Розвиток професіоналізму викладача педагогічного коледжу у процесі самореалізації»;

 Пасічник С.О. за методичну розробку «Формування здорового способу життя у студентів коледжу»; Скорнякову В.М. за методичну розробку «Формування патріотичних почуттів у дітей старшого дошкільного віку засобами краєзнавчого матеріалу»; Ткаченко Л.М. за методичну розробку «Використання надбань народної педагогіки у процесі виховання студентів», методичні рекомендації «Організація і проведення педагогічної практики з додаткової кваліфікації «Сімейний вихователь».

 

Нагороджено Дипломом ІІІ ступеня:

Босенко М.В. за методичну розробку «Превенція агресивності та насилля в освітньому середовищі»;   Грищенко В.І. за методичну розробку «Вивчення елементів молекулярної фізики та термодинаміки під час підготовки студентів спеціальності «Технологічна освіта»;  Колмакову І.Ю.  за методичну розробку «Дидактична гра як засіб формування комунікативних навичок іноземної мови у початкових класах»;  Наріжну В.Д. за методичні рекомендації «Екологічне виховання дітей старшого дошкільного віку засобами авторської казки природознавчого змісту»;  Петрікіну Ю.В. за методичну розробку «Особливості спілкування підлітків з різним рівнем розвитку лідерських якостей».

 

Переглядів: 187 | Додав: hdpa_koledgj
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Вхід на сайт

Пошук

Календар

«  Січень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Архів записів

Друзі сайту