Красноградський педагогічний фаховий коледж

Комунального закладу "Харківська гуманітарно-педагогічна академія" Харківської обласної ради

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2011 » Листопад » 28
04.11 відбулися батьківські збори студентів групи ВШ-11. На зборах були присутні члени адміністрації, завідувач відділення, психолог коледжу, викладачі. Керівник групи Дуль О.В., вдало використала інтерактивну дошку для розкриття поставлених завдань перед батьками.
14.11 в рамках декади спеціальності «Початкова освіта» а спортивному залі були проведені спортивні змагання «Веселі старти», в яких взяли участь 4 команди студентів І і ІІ курсів спеціальності. Перемогу здобули студенти групи ВШ-22. ІІ місце ВШ-12, ІІІ місце ВШ-11, ІY місце ВШ-21.  
14.11 студенти активно залучилися до випуску святкових стіннівок, присвячених Дню студента.
15.11 в коледжі  був проведений  День студентського самоврядування. В цей день студенти виконували обов’язки членів адміністрації, керівників груп, викладачів, працівників інших підрозділів. По завершенню робочого дня  в актовому залі коледжу були підведенні підсумки роботи, де студенти ділилися своїми враженнями та нам ... Читати далі »
Просмотров: 337 | Добавил: koledg | Дата: 28.11.2011

16-17 листопада на базі коледжу було проведено засідання регіонального методичного об’єднання викладачів соціально – економічних дисциплін педагогічних  вищих навчальних закладів І – ІІ рівнів акредитації Східного регіону з  проблеми «Пошуки сучасних ефективних шляхів та засобів контролю, оцінювання навчальних досягнень студентів при вивченні дисциплін «Історія України», «Всесвітня історія».У роботі засідання взяли участь викладачі соціально-економічних дисциплін Донецького та Стаханівського педколеджів, Шахтарського педучилища, Балаклійської філії КЗ «ХГПА» ХОР, КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» ХОР. Засідання було організовано викладачами соціально-економічних дисциплін коледжу. Учасники методичного об’єднання обговорили питання «Контроль та облік знань, умінь та навичок студентів з дисциплін соціально-економічного циклу» (доповідач Вакушина С.В.), переглянули заняття «США напередодні та в роки Великої депресії» (викладач Дем’яник Ю.В.), відеофрагменти з дисц ... Читати далі »
Просмотров: 344 | Добавил: koledg | Дата: 28.11.2011

 З  01.11 по 10.11 2011року в коледжі проходила декада спеціальності " Технологічна освіта " під час якої згідно плану у групах Т-11, Т-21, Т-41 були проведені відкриті заняття ; з ручної обробки деревини на тему «Розмічання, пиляння та стругання деревини», біології на тему  «Єдність хімічного складу організмів», з предмета «Електромонтажні роботи» на тему «Магнітні пускачі реле, автоматичні вимикачі», «Апаратне та програмне забезпечення» на тему «Команди роботи з файлами», німецької мови на тему «На уроці», англійської мови на тему «Великобританія. Лондон», астрономії на тему «Загальна характеристика планет Сонячної системи».Цікаво та змістовно пройшли включені в план декади:зустріч з вчителем трудового навчання Вакушиним В.В., методичні рекомендації  щодо проведення уроків трудового навчання з тематики: «Виконання практичних робіт на токарно-гвинторізному верстаті», виставка кращих виробів студентів, позааудиторний захід на тему «Діло майстра величає», майстер кла ... Читати далі »
Просмотров: 315 | Добавил: koledg | Дата: 28.11.2011

З  17.10 по 27.10 2011року в коледжі проходила декада спеціальності "Фізичне виховання" під час якої згідно плану у групах Ф-11, Ф-31 були проведені; вікторина на спортивну тематику, дружня зустріч з волейболу серед юнаків, з баскетболу серед дівчат, дружня зустріч з волейболу серед студентів медичного коледжу, професійного ліцею та Красноградського ККЗ  "ХГПА"ХОР, відкриті заняття  з предметів "Захист Вітчизни", "Підвищення спортивної майстерності", "Олімпійський спорт" , "Анатомія  людини та біомеханіка", хімії,  української літератури, фізичної культури, виставка творчих робіт студентів "Екологія навколишнього середовища"Цікаво та змістовно пройшла зустріч з майстром спорту з пентатлону Ірклієнком О.В.Детальніше про окремі заходи :18 жовтня у стінах нашого коледжу відбулася дружня зустріч юнаків з волейболу серед груп  відділення Ф-11 та Ф-31. Гра розпочалася дуже енергійно. Усі гравці прагнули до перемогти та отримання спортивного задоволення від гри. ... Читати далі »
Просмотров: 303 | Добавил: koledg | Дата: 28.11.2011

Вхід на сайт

Пошук

Календар

«  Листопад 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Архів записів

Друзі сайту