Красноградський педагогічний фаховий коледж

Комунального закладу "Харківська гуманітарно-педагогічна академія" Харківської обласної ради

Статистика


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Національно-патріотичне виховання

Пріоритетним у виховному процесі навчального закладу визначено національно-патріотичне виховання. Основною метою зазначеного напрямку є формування у майбутніх спеціалістів почуття любові до Батьківщини, її історії, культури, рідної мови, традицій, обрядів і звичаїв, формування патріотичних переконань та поведінки щодо морально-психологічної готовності розбудовувати й захищати Батьківщину, своїми діями сприяти її зміцненню й процвітанню, зростанню авторитету на міжнародній арені. Сучасний педагог, окрім фахових знань, умінь і навичок, має володіти світоглядними орієнтирами та духовними цінностями, тому що саме через учителя, вихователя дитина пізнає світ, учиться любити, критично відноситися до себе.

Завдання національно-патріотичного виховання майбутніх педагогів реалізовувалося в освітньому процесі на лекціях, семінарських та практичних заняттях, виховних годинах, позааудиторній роботі. Хорошою традицією стало проведення Дня знань, посвячення в студенти та перша лекція мужності і милосердя, спрямована на формування почуття особистої та національної гідності. Фундаментом формування у студентів сучасної національної ідентичності на кращих прикладах мужності і звитяги, виявлених нинішніми захисниками Батьківщини, на героїці сучасної боротьби за незалежність і цілісність держави є Єдиний Урок Мужності до відзначення річниці Перемоги над нацизмом, присвячений героям-визволителям України в роки Другої світової війни, героям Небесної Сотні, героям АТО «Тих днів не змовкне слава», фестиваль патріотичної пісні та поезії «Через роки, через відстані…».

Сприяють вихованню почуття патріотизму, любові до рідної мови заходи, що стали традиційними: конкурс ораторського мистецтва «Живе у пам’яті нащадків Тарасове слово», літературно-музична композиція «Уклін тобі, Тарасе», літературно-музична композиція «Рідна мова – чиста, як сльоза», парад вишиванок «Вишиванка – твій генетичний код», заходи до Дня рідної мови на базі Красноградського молодіжного хабу «Redhub».

Керівники груп протягом року проводять у групах тематичні виховні години, бесіди, години спілкування, присвячені державній символіці, вшануванню пам’яті видатних українських політичних діячів, письменників, діячів культури: «Їх подвиги в пам’яті вічні», «Герої нашого часу», «Скажи своє слово про Україну», «Україна – територія гідності і свободи», «Я – громадянин України». Проведено тематичні виховні години до Дня Європи: «Європейський союз – новий старт для України», «Європа та європейська інтеграція – шляхи дружби та співпраці», конкурсну виховну годину «Європа – наш спільний дім».

Коледж плідно співпрацює з Красноградським краєзнавчим музеєм імені П. Мартиновича. Студенти відвідують тематичні лекції, зустрічаються з учасниками бойових дій на Сході України, представниками волонтерських організацій, ветеранами минулих воєн, членами сімей Героїв Небесної Сотні, відомими художниками, майстринями. Студенти коледжу стали учасниками «круглих» столів, організованих Комунальним закладом «Красноградський молодіжний центр»: «Причини та наслідки трагедії під Крутами», «Розвиток ідеї Соборності: шляхи до незалежності».

  • зміст національно-патріотичного виховання полягає в організованому, планомірному, систематизованому, послідовному та цілеспрямованому навчально-виховному процесі, спрямованому на застосування майбутніми спеціалістами національних духовних і моральних цінностей, формування національно-патріотичної свідомості, національної гордості, поваги до історії стародавнього народу, його традицій, шанобливого ставлення до національної спадщини народу, оволодіння його національним і духовними цінностями, поза якими неможливе збереження історичної пам'яті, розвитку духовності, віри в подолання труднощів, які стояли на заваді розбудови незалежної, суверенної України.

Загальноколеджний захід «Уклін тобі, Тарасе»

Молодіжний квест «Молодь за мирне небо»

Конкурс стартап-проектів «Спробуй і ти»

Захід до "Міжнародного дня рідної мови", для студентів ВНЗ І-ІІ р.а та професійного ліцею на базі Красноградського молодіжного "RED HUB"

Парад вишиванок «Вишиванка – твій генетичний код»

 

 

        

 

Вхід на сайт

Пошук

Календар

«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Архів записів

Друзі сайту