Красноградський коледж

Комунального закладу "Харківська гуманітарно-педагогічна академія" Харківської обласної ради

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Циклові комісії

 

   

 

 

 
 

 

Циклова комісія психолого-педагогічних, природничих дисциплін та окремих методик

Голова циклової комісії - Гайдук Катерина Віталіївна - кандидат наук, викладач біології, хімії, екології, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист http://Biologyfromgayduk.blogspot.com

Склад циклової комісії:

Абасалієва О.М. - кандидат психологічних наук, викладач психології, спеціаліст вищої категорії http://mirmurmar.blogspot.com

Гажа Л.В. - викладач основ педагогічної майстерності, спеціаліст першої категорії http://ludmilavladimirovna.blogspot.com

Гніда О.В. – викладач біології, екології, валеології, спеціаліст першої категорії http://bioecology18.blogspot.com

Монастирська О. В. - викладач методики виховної роботи, спеціаліст вищої категорії,старший викладач, магістр управлінської діяльності http://metodistkrasnograda.blogspot.com

Мусієнко В. В. - викладач основ педагогічної майстерності, педагогіки, спеціаліст другої категорії http://teacherforteacher.blogspot.com

Козак О.А. - викладач педагогіки, спеціаліст http://pedagogicsfromolgakozak.blogspot.com

Пасічник С. О. - викладач окремих методик спеціальності «Дошкільна освіта», спеціаліст вищої категорії, магістр http://blogbysvetlana.blogspot.com

Пашигар М. С. - викладач психології, спеціаліст першої категорії, навчається в аспірантурі

Ткаченко Л.М. - викладач дошкільної педагогіки, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, магістр, Відмінник освіти України, переможець конкурсу "Наставник групи 2019" http://tkachenkolm.blogspot.com

Викладачі циклової комісії психолого-педагогічних, природничих дисциплін працюють над проблемою: "Формування педагогічної компетентності у майбутніх фахівців"

 

 

Циклова комісія викладачів трудового навчання та технологій, дисциплін естетичного спрямування

Голова циклової комісії - Зозуля Ольга Василівна, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, переможець конкурсу "Викладач коледжу - 2011" http://olgazozulia.blogspot.com

Склад циклової комісії:

Мудрик П. М. - викладач музики, спеціаліст вищої категорії, старший викладач http://mudrykpetro.blogspot.com

Погоріла В. І. - викладач образотворчого мистецтва, спеціаліст вищої категорії https://pogorila1.blogspot.com

Слабинська С.А. - викладач методики навчання технологій, спеціаліст першої категорії, магістр управльнської діяльноті  http://svetik1515151515.blogspot.com

Шелева І.М. - викладач дисциплін професійно-практичної підготовки, спеціаліст вищої категорії, магістр. http://profesijna-ta-praktichna-pidgotovka9.webnode.com.ua

 

Викладачі циклової комісії трудового навчання працюють над проблемою: «Формування професійної культури майбутніх вчителів на основі активізації їхньої композиційної діяльності».

 
 
Циклова комісія викладачів фізичного виховання, дисципліни «Захист Вітчизни»

 

 

 
Голова циклової комісії - Івахненко Вячеслав Олександрович, викладач фізичного виховання, спеціаліст вищої категорії, старший викладач, магістр https://viacheslavivakhnenko.blogspot.com
Склад циклової комісії:
Богатирьова Л.В. - викладач фізичного виховання, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
Риндін В.М. - викладач предмета "Захист Вітчизни", спеціаліст вищої категорії,старший викладач http://dustanciyna.blogspot.com
Васютяк О.В. - викладач фізичного виховання, спеціаліст другої категорії http://sport-fizorg.blogspot.com

Лук`янченко С.П. - викладач фізичного виховання, спеціаліст вищої категорії http://slukancenko.blogspot.com

 

Циклова комісія працює над проблемою: «Формування здорового способу життя як засобу здоров'язберігаючої компетентності студентів»

 
 
Циклова комісія викладачів фізико-математичних дисциплін та інформатики
 

 

 

Голова циклової комісії - Колесник Людмила Дмитрівна, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист,магістр, Відмінник освіти України,http://ludmilakolesnik.blogspot.com

Склад циклової комісії:

Босенко М. В.- викладач інформатики, спеціаліст вищої категорії,  викладач-методист, переможець конкурсу "Викладач коледжу - 2012" http://marinabosenko.blogspot.com

Весельська Т. В. - викладач інформатики, спеціаліст першої категорії http://veselska.blogspot.com

Черкасова С.А.- викладач фізики, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист http://cherkasova-s.blogspot.com

Пасічник Н. І. - викладач математики, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, Відмінник освіти України http://nadiapasichnik467.blogspot.com

Рещікова Ю. М. - викладач математики, спеціаліст другої категорії 

Циклова комісія працює над проблемою: «Шляхи формування у майбутніх фахівців взаємопов’язаних ключових компетентностей».

 

Циклова комісія викладачів філологічних та соціально-економічних дисциплін

 

Голова циклової комісії - Гніда Г.М - викладач української, німецької мов та української літератури, спеціаліст першої  категорії, переможиць конкурсу " Кращий викладач 2020" http://literaturagnida.blogspot.com

Склад циклової комісії:

Вакушина С. В. - викладач економіки, спеціаліст вищої категорії, магістр http://svetlanavakusina7.blogspot.com

Веренич Л. В. - викладач української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії,  викладач - методист, магістр управлінської діяльності, переможець конкурсу "Керівник групи 2017" http://verenichlara.blogspot.com

Воскобійник Т.О. - викладач історії України та філософії, спеціаліст другої категорії http://bpavo.blogspot.com

Довгопол В.В. - викладач англійської мови, спеціаліст першої категорії, переможець конкурсів "Керівник групи 2016", "Кращий викладач 2019" http://dovhopolvv.blogspot.com

Дем'яник Ю. В. - викладач історії, спеціаліст вищої категорії, старший викладач, магістр http://kaleidoscopeclio.blogspot.com

Дуль О. В. - викладач англійської мови, спеціаліст другої категорії

Жданюк О. С. - викладач англійської мови, спеціаліст другої категорії

Котелевська Л. Д. - викладач української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії,  викладач-методист, магістр http://lubovkotelevska.blogspot.com

Максим О.В. - викладач англійської мови, спеціаліст вищої категорії  http://olenamaksym.blogspot.com

Рябокінь С.І. - кандидат педагогічних наук, викладач вступу до спеціальності, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, магістр управлінської діяльності, Відмінник освіти України, нагороджений нагрудним знаком "Антон Макаренко", переможець конкурсу "Викладач коледжу - 2013, 2014"

Слабінська Л. Д. - викладач дитячої літератури, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, магістр управлінської діяльності, Відмінник освіти України, нагороджена нагрудним знаком "Софія Русова"

Тракун М. М. - викладач німецької мови та зарубіжної літератури, спеціаліст вищої категорії http://marinatrakun2.blogspot.com

Яковенко В. М. - викладач зарубіжної літератури, спеціаліст першої категорії

 
Циклова комісія працює над проблемою: «Спрямування навчального процесу на формування професійної компетентності, особистісного самовдосконалення майбутнього педагога в умовах здійснення компетентнісно орієнтованого підходу до навчання»

 

 

Циклова комісія наставників груп
 
 
 

 

 

Голова циклової комісії - Тракун Марина Миколаївна – наставник групи ІІ курсу спеціальності "Початкова освіта", спеціаліст вищої категорії

Склад циклової комісії:

Гніда Г.М. - наставник групи І курсу спеціальності "Початкова освіта", спеціаліст першої категорії 

Погоріла В.І. - наставник групи ІІІ курсу спеціальності "Початкова освіта", спеціаліст вищої категорії

Вакушина С. В.- наставник групи ІVкурсу спеціальності "Початкова освіта", спеціаліст вищої категорії

Пасічник С.О. - наставник групи І курсу спеціальності "Дошкільна освіта", спеціаліст вищої категорії

Ткаченко Л.М. – наставник групи ІІ курсу спеціальності "Дошкільна освіта", спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Лук'янченко С.П. - наставник групи І курсу спеціальності "Фізична культура", спеціаліст вищої категорії

Воскобійник Т.О. - наставник групи ІІ курсу спеціальності "Фізична культура", спеціаліст другої категорії

Гайдук К. В. - наставник групи ІІІ курсу спеціальності "Фізична культура", кандидат наук,спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Абасалієва О.М. - наставник ІV   курсу спеціальності "Фізична культура", спеціаліст вищої категорії

Весельсьска Т.В. - наставник групи І курсу спеціальності "Трудове навчання та технології", спеціаліст першої категорії

Гажа Л.В. - наставник групи ІІ курсу спеціальності "Трудове навчання та технології», спеціаліст першої категорії

Мусієнко В.В. - наставник групи ІІІ курсу спеціальності "Трудове навчання та технології", спеціаліст другої категорії

Босенко М.В. - наставник групи ІV курсу спеціальності "Трудове навчання та технології", спеціаліст вищої категорії, викладач-методист 

 

 

Циклова комісія працює над проблемою:«Формування ключових компетентностей у процесі організації виховної роботи коледжу»

 

Вхід на сайт

Пошук

Календар

«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архів записів

Друзі сайту