Красноградський коледж

Комунального закладу "Харківська гуманітарно-педагогічна академія" Харківської обласної ради

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Фізичне виховання

Спеціальність 014.11 Середня освіта (Фізична культура)
                              
Термін навчання: 3 роки 10 місяців на основі базової загальної середньої освіти
Кваліфікація: учитель фізичної кульури загально-освітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів.
Коледж здійснює підготовку фахівців зі спеціальності "Фізичне виховання" з 1997 року.
   
 
 

Основним завданням  циклової комісії викладачів фізичного виховання, предмета "Захист Вітчизни" є подальша якісна підготовка молодших спеціалістів - здорових, креативних людей з активною громадянською позицією.

 

 

 

Зі спеціальності створена відповідна матеріальна база для оволодіння теоретичними знаннями, практичними уміннями і навичками: устатковані навчальні кабінети, які мають необхідне забезпечення, спортивний та гімнастичний зали, тренажерний зал, зал для занять ритмікою та художньою гімнастикою, спортивний майданчик з біговими доріжками, секторами для стрибків, ігровими полями, футбольний майданчик зi штучним покриттям .


 

 

Студенти спеціальності протягом останнього десятиріччя є переможцями Всеукраїнських, обласних змагань, районної спартакіади серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації м.Краснограда,.

Спортивні змагання в системі фізичного виховання - невід'ємна частина навчально-виховного процесу.

Для розвитку фізичних якостей студентів у коледжі працюють гуртки та спортивні секції з баскетболу, волейболу, настільного тенісу, атлетичної гімнастики, стрільби кульової.

Для студентів спеціальності проводяться виховні години, зустрічі з кращими спортсменами Красноградщини, ветеранами освітянської ниви.

Спеціальність відчиняє двері у світ науки і праці. Дозволяє студентові виявити свою обдарованість і талановитість, ствердитися як особистість.

 

Вхід на сайт

Пошук

Календар

«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архів записів

Друзі сайту