Красноградський коледж

Комунального закладу "Харківська гуманітарно-педагогічна академія" Харківської обласної ради

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Дошкільна освіта

Спеціальність 012 Дошкільна освіта

Кваліфікація: вихователь дітей дошкільного віку.

Додаткова спеціалізація:

- сімейний вихователь;

- користувач комп'ютерною технікою

Термін навчання: 1 рік 9 місяців на базі повної загальної середньої освіти.

На спеціальності здійснюється підготовка вихователів, які стоять біля джерел формування особистості людини. Дошкільне дитинство - перший період психічного розвитку дитини і тому найвідповідальніший. У цей час закладаються основи всіх психічних властивостей і якостей особистості, пізнавальних процесів і видів діяльності. Саме в цьому віці педагог знаходиться з дитиною у близьких стосунках. Тому здобувати спеціальність "Дошкільна освіта" - справа гідна й відповідальна, бо в руках вихователів - майбутнє нашої держави.

За час навчання студенти вивчають цикл дисциплін професійно-практичної підготовки, які готують їх до багатогранної, змістовної професійної діяльності, а саме: психологію, педагогіку, різноманітні методики навчання та виховання дітей дошкільного віку. Багато уваги приділяється формуванню практичних умінь, навичок з малювання, ліплення, співу, хореографії, умінню шанувати рідну мову, виразно читати.

Професійних умінь студенти набувають під час проходження різних видів практики в кращих дошкільних установах міста Краснограда, виїжджають для проходження літньої та переддипломної практики за місцем проживання. Введення у навчальний план спеціальності нових видів педагогічної практики націлюють на більш якісну практичну професійну підготовку майбутніх вихователів.

 
 
Педагогічна практика з додаткової кваліфікації спрямована на вироблення у студентів практичних умінь і навичок щодо індивідуальної роботи з дітьми дошкільного віку та здійснення пропаганди педагогічних знань серед батьків.
Студенти займаються дослідженнями, виконують курсові роботи під керівництвом викладачів циклової комісії спеціальності "Дошкільна освіта" та при співпраці з викладачами КЗ "ХГПА" ХОР та  ХНПУ імені Г.С. Сковороди.

Організовано роботу творчої групи  викладачів і студентів "Духовний розвиток особистості". Випускники коледжу зарекомендували себе як високоосвічені спеціалісти - майстри своєї справи. Багато з них є призерами і лауреатами районних та обласних конкурсів "Вихователь року". Значна частина випускників продовжує навчання у ВНЗ III-IV рівнів акредитації.

         Студенти - майбутні вихователі - постійні призери конкурсів педагогічної майстерності, спортивних змагань, оглядів, КВК, "Чарівниця коледжу" та інших цікавих заходів. Проводяться предметні та методичні тижні, у ході яких студенти мають змогу продемонструвати свої знання, уміння і навички, позмагатися в конкурсі "Я - майбутній вихователь". Традиційними стали святкування Дня вчителя, Дня матері, вшанування ветеранів педагогічної праці, гуморини. Студенти спеціальності - постійні організатори розваг для дітей як в коледжі, так   і в дошкільних закладах міста.
За словами В.О.Сухомлинського: "Вихователь - це особа, яка за дорученням народу має повсякденний доступ до найдорожчого народного багатства - душі, розуму, думок, почуттів дітей, підлітків та юнацтва. Вихователь творить найбільше багатство суспільства - людину".
Майбутні вихователі залучаються до науково-дослідної роботи, є призерами конкурсу захисту студентських творчих робіт з педагогіки та психології.
 
Враховуючи всі досягнення студентського життя: участь у олімпіадах, районних і обласних конкурсах, міжнародному конкурсі з української мови ім.П.Яцика, семінарах і конференціях, роботі творчих груп студенти відділення удостоєні права сфотографуватися біля розгорнутого Прапору коледжу для Дошки пошани.
 

Вхід на сайт

Пошук

Календар

«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архів записів

Друзі сайту